X

Katalogi

Cenniki

Newsletter

Dowiedz się więcej o naszych nowościach i promocjach:

Aktualności

 • Startujemy! 31 sie, 2016

  Już 1 września startujemy z nową odsłoną naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z odnowioną, szerszą ofertą.

  Więcej...

Partnerzy

 • slide-1

  GRAWEROWANIE

  CIĘCIE LASEROWE I MECHANICZNE

Produkty polecane

 • Oferujemy tabliczki znamionowe, panele  oraz oznakowanie wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Materiał jak i samo znakowanie wysokiej wytrzymałości na działanie czynników atmosferycznych.  

  Cena netto
  10,00 zł
  Cena brutto
  12,30 zł
 • Ekskluzywny szyld na ścianę z wypukłym logo firmy. Tło szyldu możemy wykonać z  akrylu przeźroczystego  lub kolorowego na który naklejamy logo wycięte laserem z akrylu lub laminatu grawerskiego. Szyld przeznaczony do wewnątrz lub na zewnątrz budynku.

  Cena netto
  158,00 zł
  Cena brutto
  194,34 zł
 • Ekskluzywne szyldy na ścianę z wygrawerowanym tekstem. Wykonane są z aluminium szczotkowanego anodowanego odpornego na warunki atmosferyczne. Tekstura imituje szczotkowaną stal nierdzewną. Dowolne logo czy tekst pokrywamy lakierami odpornymi na warunki atmosferyczne. Szyldy w tej technice są bardzo trwałe i  doskonale nadają się na oznaczenia, szkół, budynków użyteczności publicznej.

  Cena netto
  450,00 zł
  Cena brutto
  553,50 zł
 • Tabliczki grawerowane laserem w laminacie grawerskim naklejonym na plexi.  Grawer może zawierać dowolną treść, logo. Tabliczki przystosowane do zawieszenia na gładkiej ścianie lub drzwiach. Posiadają piankę samoprzylepną przez co montaż jest bardzo łatwy.

  Cena netto
  38,21 zł
  Cena brutto
  47,00 zł
 • Eleganckie uniwersalne identyfikatory wykonane z aluminium szczotkowanego z okienkiem z miejscem na wymienną wkładkę papierową. Doskonale nadający się dla firm, urządów, hoteli. W cenie jest zawarte dowolne logo, nazwa firmy.  Do każdego identyfikatora dodajemy zapinkę.

  Cena netto
  11,79 zł
  Cena brutto
  14,50 zł
 • Litery i cyfry wycięte laserem z laminatu grawerskiego. Element podklejany są specjalnym materiałem kompozytowym w celu zwiększenia jego sztywności.  Cyfry, litery  wykonujemy różnymi czcionkami pism zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

  Cena netto
  10,81 zł
  Cena brutto
  13,30 zł
 • Tabliczki znamionowe do maszyn i urządzeń wykonane z aluminium anodowanego. Podczas grawerowania promień lasera odsłania białą warstwę  kontrastującą z kolorowym tłem tabliczki. Materiał jak i samo znakowanie odporne jest na działanie czynników atmosferycznych. Tabliczki możemy wykonać w dowolnym wymiarze, co podlega indywidualnej wycenie uzależnionej również od wielkości nakładu.

  Cena netto
  10,00 zł
  Cena brutto
  12,30 zł
 • Eleganckie identyfikatory wykonane z laminatu grawerskiego o  dowolnym kształcie. Wykonujemy  oznakowanie, logo, nazwę firmy. Do każdego identyfikatora dodajemy zapinkę. Cena dotyczy prezentowanego układu projektu wraz z przesłanym dowolnym logo.

  Cena netto
  8,13 zł
  Cena brutto
  10,00 zł
 • Tabliczki grawerowane laserem w laminacie grawerskim. Grawer może zawierać dowolną treść, logo. Tabliczki przystosowane do zawieszenia na gładkiej ścianie lub drzwiach. Posiadają piankę samoprzylepną przez co montaż jest bardzo łatwy.

  Cena netto
  4,00 zł
  Cena brutto
  4,92 zł
 • Tabliczki opisowe wykonane z aluminium anodowanego. Podczas grawerowania promień lasera odsłania białą warstwę  kontrastującą z kolorowym tłem tabliczki. Materiał jak i samo znakowanie odporne jest na działanie czynników atmosferycznych. Tabliczki możemy wykonać w dowolnym wymiarze, co podlega indywidualnej wycenie uzależnionej również od wielkości nakładu.

  Cena netto
  10,00 zł
  Cena brutto
  12,30 zł
 • Eleganckie breloki  wykonane z laminatu grawerskiego obustronnego o dowolnym kształcie imitujące różne gatunki drewna. Wykonujemy  oznakowanie, logo, nazwę firmy, kolejne numery. Do każdego breloka dodajemy kółko gratis.

  Cena netto
  5,00 zł
  Cena brutto
  6,15 zł
 • Logotyp skierowany jest do wszystkich producentów, którzy jednoznacznie chcą wyróżnić swoją markę oraz firmę. Grawer wykonany precyzyjnie laserem z dowolną treścią, logo. Logotyp możemy wykonać w dowolnym wymiarze, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na niestandardowe prace.

  Cena netto
  2,85 zł
  Cena brutto
  3,50 zł