Dane kontaktowe

GRAVEN Sławomir Zubiak
ul. Turystyczna 132
20-258 Lublin
(Województwo lubelskie)

E-mail: biuro@graven.com.pl
Tel: (+48) 504-139-163

Katalogi

Cenniki

Newsletter

Dowiedz się więcej o naszych nowościach i promocjach:

Aktualności

  • Startujemy! 31 sie, 2016

    Już 1 września startujemy z nową odsłoną naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z odnowioną, szerszą ofertą.

    Więcej...

Partnerzy

Tabliczki informacyjne z grawerem na drzwi

  

Tabliczki informacyjne

Nasza firma Graven z siedzibą w Lublinie poza usługą cięcia mechanicznego i grawerowania laserowego projektuje oraz wykonuje łatwe w montażu tabliczki informacyjne na drzwi lub ściany. Proponujemy szeroki wybór wzorów i wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wśród nich znajdują się między innymi tablice biurowe, zawierające wybrane informacje np. piktogramy BHP, szyldy z symbolami, opisy biur czy gabinetów, lub napis „Zakaz palenia”.

Tabliczki przydrzwiowe do profesjonalnego oznakowania pomieszczeń

Wszystkie wywieszki opisowe znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy w określonych parametrach na zamówienie. Tabliczki informacyjne grawerowane są nowoczesnym laserem w laminacie grawerskim, plexi-laminacie lub aluminium – w wersji wypukłej, standardowej lub grawerowanej. Różnorodność oferowanych wzorów gwarantuje dopasowanie do potrzeb Klienta oraz spełnienie jego oczekiwań.

Estetyczne i trwałe tablice informacyjne

Precyzyjnie wykonane przez nas tabliczki informacyjne mogą zawierać dowolną informację, logo czy piktogramy. Nanosimy informacje w postaci grafik lub treści. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałej, samoprzylepnej pianki tablice są niezwykle łatwe w montażu – przystosowane do zawieszenia na drzwiach, ścianie lub elewacji budynku. Mogą być również zainstalowane za pomocą dystansów metalowych chromowanych, co nada im niepowtarzalnego efektu. Do kontaktu zachęcamy wszystkie osoby, które chcą zapoznać się ze szczegółami oferty tablic informacyjnych oraz warunkami współpracy.

na stronę