Dane kontaktowe

GRAVEN Sławomir Zubiak
ul. Turystyczna 132
20-258 Lublin
(Województwo lubelskie)

E-mail: biuro@graven.com.pl
Tel: (+48) 504-139-163

Katalogi

Cenniki

Newsletter

Dowiedz się więcej o naszych nowościach i promocjach:

Aktualności

  • Startujemy! 31 sie, 2016

    Już 1 września startujemy z nową odsłoną naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z odnowioną, szerszą ofertą.

    Więcej...

Partnerzy

Identyfikatory imienne  Jest 45 produktów.

Identyfikatory imienne

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę najwyższej jakości produktów. Wśród wykonywanych przez nas wyrobów, można znaleźć różnorodne modele identyfikatorów grawerowanych, przeznaczonych dla rozmaitych grup Klientów – osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy służb mundurowych. Proponujemy także adresówki dla psów i nieśmiertelniki. W tej kategorii znajdziesz je wszystkie, zachęcamy do zakupów.

Sprawdź dostępną ofertę i wybierz identyfikatory imienne wykonane z wysokiej klasy materiałów. Postaw na jakość w korzystnej cenie – zapraszamy Klientów z Lublina i całej Polski!

Proponowane identyfikatory imienne, a także modele z okienkiem wykonujemy, korzystając z nowoczesnych technik. Grawerujemy między innymi w specjalnych laminatach, drewnie i metalu. W zależności od preferencji Klienta imiennik możemy pokryć polimerem, co nadaje produktowi efekt trójwymiarowy. Dla pracowników służb mundurowych (np. policji, straży granicznej, straży pożarnej czy wojska) wykonujemy indywidualne metalowe nieśmiertelniki w tradycyjnym kształcie prostokąta o zaokrąglonych brzegach.

Identyfikatory grawerowane to nie wszystko, wykonujemy również trwałe adresówki dla czworonogów!

W przypadku posiadania czworonożnych przyjaciół polecana jest adresówka (brelok) dla psa z grawerem, zawierającym imię pupila oraz dane kontaktowe właściciela. W naszych zakładach wykonywana jest również oprawka na identyfikatory imienne w każdym kształcie i o różnej wielkości. Wszystkie produkty tworzone są z najlepszych jakościowo materiałów, głównie pochodzących od producentów z Unii Europejskiej. Zachęcamy do zakupów, a w razie pytań do kontaktu.

na stronę