X

Dane kontaktowe

GRAVEN Sławomir Zubiak
ul. Turka 311
20-258 Lublin
(Województwo lubelskie)

NIP: 9211570532
REGON: 951193416

E-mail: biuro@graven.com.pl
Tel: (+48) 504-139-163

Katalogi

Cenniki

Newsletter

Dowiedz się więcej o naszych nowościach i promocjach:

Aktualności

  • Startujemy! 31 sie, 2016

    Już 1 września startujemy z nową odsłoną naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z odnowioną, szerszą ofertą.

    Więcej...

Partnerzy

Identyfikatory imienne z grawerem  Jest 40 produktów.

Wśród wykonywanych przez nas produktów znaleźć można różne modele identyfikatorów: dla firm, osób prywatnych czy służb mundurowych. Oprócz tego dostępne są również adresówki dla psów i nieśmiertelniki.

Identyfikatory z okienkiem wykonujemy, korzystając z różnych technik. Grawerujemy między innymi w specjalnych laminatach, drewnie i metalu. W zależności od preferencji klienta imiennik możemy pokryć polimerem, co nadaje produktowi efekt 3D. Dla pracownika służb mundurowych (np. policji, straży granicznej, straży pożarnej czy wojska) wykonujemy indywidualny metalowy nieśmiertelnik o tradycyjnym kształcie prostokąta o zaokrąglonych brzegach.

W przypadku posiadania czworonożnych przyjaciół polecana jest adresówka dla psa z grawerem, zawierającym imię pupila oraz kontakt do właściciela. W naszej firmie wykonywana jest również oprawka na identyfikatory imienne w każdym kształcie i wielkości. Wszystkie produkty tworzone są z najlepszych jakościowo materiałów, głównie producentów z Unii Europejskiej.

na stronę