Dane kontaktowe

GRAVEN Sławomir Zubiak
ul. Turystyczna 132
20-258 Lublin
(Województwo lubelskie)

E-mail: biuro@graven.com.pl
Tel: (+48) 504-139-163

Katalogi

Cenniki

Newsletter

Dowiedz się więcej o naszych nowościach i promocjach:

Aktualności

  • Startujemy! 31 sie, 2016

    Już 1 września startujemy z nową odsłoną naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z odnowioną, szerszą ofertą.

    Więcej...

Partnerzy

Identyfikatory z okienkiem  Jest 18 produktów.

W budowaniu wizerunku poważnej, profesjonalnej firmy zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów, ważna jest odpowiednia prezentacja. Eleganckie uniwersalne identyfikatory z okienkiem doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju firmach, urzędach, hotelach czy dla służb mundurowych – wszędzie, gdzie profesjonalny wizerunek to jedna z podstaw funkcjonowania biznesu. Metalowa grawerowana blaszka z nadrukowanym nazwiskiem pracownika to znacznie lepsze rozwiązanie od plastikowej plakietki. Sprawdź propozycje firmy Graven z Lublina!

Imienne identyfikatory z wymiennym wkładem

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór wzorów identyfikatorów z okienkiem. Wyposażone są one w miejsce na wymienną wkładkę papierową, na której możesz nadrukować nazwisko i nazwę stanowiska pracownika. Identyfikatory wykonane są z najlepszych jakościowo laminatów grawerskich oraz szczotkowanej blachy aluminiowej, pochodzących od czołowych producentów w Unii Europejskiej. Prowadzisz hotel, restaurację, a może luksusowy salon fryzjerski? Sprawdź nasze identyfikatory z okienkiem!

Indywidualne identyfikatory z okienkiem

W naszej pracowni w Lublinie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na uzyskanie indywidualnych kształtów identyfikatorów, jak również kolorowych nadruków wykonywanych metodą druku UV. W cenie realizacji zamówienia zawarte jest dowolne logo oraz treść. Do każdego grawerowanego identyfikatora z okienkiem dodajemy zapinkę. Zapewnij pracownikom swojej firmy profesjonalny dodatek, który nie tylko ułatwi pracę z klientami, ale także wzmocni wizerunek kojarzący się z prestiżem oraz powagą. Sprawdź wszystkie nasze projekty i wybierz najlepszy dla siebie!

na stronę