Odlewy

Jedną z najbardziej prestiżowych i trwałych pamiątek są medale - odlewy z metalu czy grawer na breloczku. Podnoszą one rangę organizowanych uroczystości firmowych, sportowych czy jubileuszowych.

Nasza firma wykonuje tego typu pamiątki (aluminiowe z domieszką cynku) standardowo za pomocą maszyn przystosowanych do tego typu graweru, a na polecenie klienta również ręcznie. W drugim wypadku wykonywany przez nas model jest rękodziełem wysokiej klasy rzeźbiarzy.

Oprócz tego rodzaju odlewów pamiątkowych czy breloków reklamowych posiadamy również szeroki asortyment dla rekonstruktorów w zakresie historii lub motoryzacji. Wśród nich znaleźć można np. elementy umundurowania żołnierza z dawnych czasów czy historyczne medale, jak również części nieprodukowanych już samochodów. Wszystkie te produkty wykonujemy z wytrzymałego metalu (aluminium i cynk).

Niektóre przedmioty zachwycają unikalnym charakterem oraz ponadczasową formą, dzięki czemu idealnie nadają się na pamiątki, podarki, zyskujące bardzo dużą wartość. Przykładem tego typu rzeczy są wykonywane przez naszą firmę metalowe odlewy aluminiowe np. breloki, których cena jest bardzo konkurencyjna. Sięgnąć mogą po nie zarówno instytucje, przedsiębiorstwa, jak i nabywcy indywidualni. Zadbaliśmy o bogaty asortyment i fachową obsługę, więc już teraz zachęcamy do sprawdzenia odlewanych wyrobów!

Wykorzystaj znakomite odlewy aluminiowe

Doskonała specyfika metalowych odlewów aluminiowych sprawia, że bywają one wykorzystywane w wielu projektach. Wyróżnić można produkty stanowiące części dawnych i współczesnych maszyn np. związanych z przemysłem motoryzacyjnym. Sprawdzą się one jako elementy eksploatacyjne, które pozwolą zrealizować naprawy. Podczas uroczystych okazji, wydarzeń wykorzystuje się też proponowane w dobrych cenach grawerowane pamiątki: breloki odlewane w postaci medali, odznak czy orzełków do rogatywek lub hełmów.

Bogata oferta odlewanych breloków

Jak wiadomo, odlew z aluminium może mieć różny kształt czy wielkość. Jako sprawdzona firma wykonujemy więc rozmaite przedmioty, stosując przy tym najnowocześniejsze maszyny i techniki grawerunku. Ponadto, jeśli zlecenie tego wymaga, realizujemy prace ręcznie, przez co wyroby zyskują walor artystyczny. W korzystnej cenie znajdziesz metalowe (glin z cynkiem) pamiątki, odlewane breloki na uroczystości jubileuszowe czy sportowe, a także produkty dla rekonstruktorów historycznych, m.in. elementy umundurowania danych jednostek wojskowych.

Zamów nasze odlewy metalowe

Tworzone u nas metalowe odlewy z aluminium odznaczają się najwyższą jakością – są dopracowane w najmniejszych szczegółach i poddane obróbce galwanicznej. Wykonujemy breloki odlewane, medale i inne dzieła według dostarczonych modeli, uwzględniając wskazówki Klientów. Na uwagę zasługują również inne sprzedawane przedmioty: tablice, identyfikatory, referentki czy płaskorzeźby. Zaufaj doświadczonym fachowcom i zamów w korzystnej cenie!

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło