Identyfikatory z okienkiem

identyfikatory_okienko.jpg

W budowaniu wizerunku poważnej, profesjonalnej firmy zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów, ważna jest odpowiednia prezentacja. Eleganckie uniwersalne identyfikatory z okienkiem doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju firmach, urzędach, hotelach czy dla służb mundurowych – wszędzie, gdzie profesjonalny wizerunek to jedna z podstaw funkcjonowania biznesu. Metalowa grawerowana blaszka z nadrukowanym nazwiskiem pracownika to znacznie lepsze rozwiązanie od plastikowej plakietki. Sprawdź propozycje firmy Graven z Lublina!

Imienne identyfikatory z wymiennym wkładem

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór wzorów identyfikatorów z okienkiem. Wyposażone są one w miejsce na wymienną wkładkę papierową, na której możesz nadrukować nazwisko i nazwę stanowiska pracownika. Identyfikatory wykonane są z najlepszych jakościowo laminatów grawerskich oraz szczotkowanej blachy aluminiowej, pochodzących od czołowych producentów w Unii Europejskiej. Prowadzisz hotel, restaurację, a może luksusowy salon fryzjerski? Sprawdź nasze identyfikatory z okienkiem!

Indywidualne identyfikatory z okienkiem

W naszej pracowni w Lublinie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na uzyskanie indywidualnych kształtów identyfikatorów, jak również kolorowych nadruków wykonywanych metodą druku UV. W cenie realizacji zamówienia zawarte jest dowolne logo oraz treść. Do każdego grawerowanego identyfikatora z okienkiem dodajemy zapinkę. Zapewnij pracownikom swojej firmy profesjonalny dodatek, który nie tylko ułatwi pracę z klientami, ale także wzmocni wizerunek kojarzący się z prestiżem oraz powagą. Sprawdź wszystkie nasze projekty i wybierz najlepszy dla siebie!

Identyfikatory z...

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych...

Identyfikatory...

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w...
Identyfikatory z...
Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych identyfikatorów z okienkiem. Wykonane są z laminatu grawerskiego, do...
Identyfikatory...
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji identyfikatorów różnymi technikami. Prezentowane...

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło