Identyfikatory imienne

identyfikatory.jpg

Identyfikatory imienne

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę najwyższej jakości produktów. Wśród wykonywanych przez nas wyrobów, można znaleźć różnorodne modele identyfikatorów grawerowanych, przeznaczonych dla rozmaitych grup Klientów – osób prywatnych, przedsiębiorstw, czy służb mundurowych. Proponujemy także adresówki dla psów i nieśmiertelniki. W tej kategorii znajdziesz je wszystkie, zachęcamy do zakupów.

Sprawdź dostępną ofertę i wybierz identyfikatory imienne wykonane z wysokiej klasy materiałów. Postaw na jakość w korzystnej cenie – zapraszamy Klientów z Lublina i całej Polski!

Proponowane identyfikatory imienne, a także modele z okienkiem wykonujemy, korzystając z nowoczesnych technik. Grawerujemy między innymi w specjalnych laminatach, drewnie i metalu. W zależności od preferencji Klienta imiennik możemy pokryć polimerem, co nadaje produktowi efekt trójwymiarowy. Dla pracowników służb mundurowych (np. policji, straży granicznej, straży pożarnej czy wojska) wykonujemy indywidualne metalowe nieśmiertelniki w tradycyjnym kształcie prostokąta o zaokrąglonych brzegach.

Identyfikatory grawerowane to nie wszystko, wykonujemy również trwałe adresówki dla czworonogów!

W przypadku posiadania czworonożnych przyjaciół polecana jest adresówka (brelok) dla psa z grawerem, zawierającym imię pupila oraz dane kontaktowe właściciela. W naszych zakładach wykonywana jest również oprawka na identyfikatory imienne w każdym kształcie i o różnej wielkości. Wszystkie produkty tworzone są z najlepszych jakościowo materiałów, głównie pochodzących od producentów z Unii Europejskiej. Zachęcamy do zakupów, a w razie pytań do kontaktu.

Z laminatu grawerskiego

Identyfikatory imienne Prowadzisz firmę, w...

Mosiężne

Dla wszystkich klientów, którzy poszukują...

Dla służb mundurowych

Wśród wykonywanych przez nas identyfikatorów...

Dla zwierząt

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka i zamów...
Z laminatu grawerskiego
Identyfikatory imienne Prowadzisz firmę, w której zatrudniasz pracowników mających kontakt z klientami?...
Mosiężne
Dla wszystkich klientów, którzy poszukują niebanalnych i ekskluzywnych identyfikatorów, przygotowaliśmy...
Dla służb mundurowych
Wśród wykonywanych przez nas identyfikatorów znaleźć można różne modele, między innymi dla służb mundurowych....
Dla zwierząt
Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka i zamów personalizowaną zawieszkę, którą możesz przymocować do obroży....

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło