Matryce do maszyn do hot-stampingu

Hot-stamping to technologia wykorzystywana do nanoszenia różnego rodzaju napisów, kształtów oraz ozdobnych ornamentów za pomocą przeznaczonych do tego celu maszyn. Pozwala ona na wykonywanie połyskujących, najczęściej złotych lub srebrnych nadruków prezentujących się niezwykle estetycznie, a tym samym zarówno nadających przedmiotom eleganckiego wymiaru, jak i pomocnych w budowaniu pozytywnego wizerunku producenta. Maszyny do hot-stampingu wymagają jednak zastosowania odpowiednich matryc, odpowiedzialnych za realizację projektów tłoczeń. Pracownia GRAVEN zajmuje się więc przygotowywaniem i dostarczaniem takich komponentów na indywidualne zamówienie Klientów.

Na czym polega hot-stamping i do czego służą matryce w maszynach?

Hot-stamping, znany także jako termodruk lub hot-print, to nowoczesna, coraz popularniejsza technika wytłaczania na gorąco różnego rodzaju nadruków, które nanoszone są na daną powierzchnię za pomocą folii, przy użyciu bardzo wysokich temperatur. Kluczową rolę w całym procesie odgrywają przede wszystkim stemple matrycowe umieszczane w maszynach. To właśnie ich kształt pozwala na nanoszenie na powierzchnię wyrobu zaplanowanego napisu czy wzoru. Uzyskanie satysfakcjonujących efektów jest zatem możliwe wyłącznie wtedy, gdy matryce wykonane są z zachowaniem najwyższej precyzji i doskonałej jakości. Warto zamawiać je zatem w sprawdzonych pracowniach grawerskich takich jak GRAVEN.

Matryce do hot-stampingu w GRAVEN: projekty wykonywane na zamówienie

Czytelny, profesjonalny, precyzyjny, zapadający w pamięć nadruk znakomitej jakości może mieć ogromne znaczenie choćby dla wizerunku marki, dlatego należy zadbać nie tylko o dobór właściwych folii do hot-stampingu, ale też matryc. To właśnie od nich w dużej mierze zależy bowiem estetyka i trwałość wzoru wykonanego za pomocą maszyny do termodruku. Różnorodne propozycje matryc przeznaczonych do hot-stampingu znaleźć można więc w naszej ofercie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, a także stałemu doskonaleniu naszych umiejętności możemy zaproponować wszystkim Klientom produkty najwyższej jakości. Wykonywane na zamówienie matryce do maszyn do hot-stampingu projektowane są z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań oraz wymagań.

Wykonywanie różnorodnych matryc do maszyn do hot-stampingu w naszej pracowni

Składając u nas zamówienie na matryce, będące nieodłączną częścią każdej maszyny wykorzystywanej do hot-stampingu, to Ty decydujesz o najważniejszych parametrach takich jak kształt, gabaryty czy tworzywo, z którego zostaną przygotowane. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań dotyczących poszczególnych parametrów stempli matrycowych zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci, kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższymi kwalifikacjami, chętnie pomogą w znalezieniu optymalnego rozwiązania. Zachęcamy do współpracy z pracownią GRAVEN!

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło