IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES
IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 2 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 3 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 4 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 5 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 6 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 7 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 8 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 9 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 10 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 11 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 12 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 13 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 14 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 15 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 16 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 17 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 18 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 19 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 20 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 21 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 22 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 23 IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES - wersja 24

IDENTYFIKATOR METALOWY Z OKIENKIEM - MAGNES

24,60 zł
Brutto
20,00 zł netto

Eleganckie uniwersalne identyfikatory wykonane z aluminium szczotkowanego, z okienkiem na wymienną wkładkę papierową. Doskonale sprawdzi się w firmach, urzędach, hotelach. W cenie jest zawarte  dowolne logo, nazwa firmy.  Do każdego identyfikatora dodajemy zapinkę.

Kolor: Złoty szczotkowany

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
6 7,10 zł 42,58 zł
11 2% 5,41 zł
21 9,10 zł 191,14 zł
101 10% 248,46 zł
201 13,10 zł 2 633,00 zł
Ilość

Identyfikator z okienkiem

Pracujesz w pensjonacie, sklepie albo w instytucji publicznej? Chcesz zyskać pewność, że każdy przychodzący do Ciebie klient lub interesant będzie czuł, jakby Cię znał? Wyobraź sobie, że teraz jest to możliwe. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup identyfikatora z okienkiem. Dzięki niemu wszyscy konsumenci bez trudu Cię rozpoznają, a co więcej, będziesz mógł nawiązać z nimi bliższą relację Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Niezawodny identyfikator z okienkiem z wybraną czcionką

Jeżeli zależy Ci na inwestycji w świetnej jakości produkty, to sklep Graven jest dla Ciebie idealnym miejscem. Sprawnie oraz bez problemu zamówisz u nas niezawodny identyfikator z okienkiem, do którego zawsze dodajemy zapinkę! Korzystaj z niego każdego dnia bez obaw, że ulegnie wytarciu lub uszkodzeniu. Dodatkowo wybierz czcionkę z dostępnego katalogu, którą będzie na nim widoczna. Zdecyduj się na zakupy i bądź zadowolony z podjętej decyzji! Serdecznie zapraszamy!

Nowy

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło