Tabliczki drewniane

Tabliczki drewniane z grawerem

Tabliczki drewniane z grawerem są niezwykle wszechstronne i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Idealnie nadają się na przykład do biur, hoteli, restauracji czy instytucji publicznych, gdzie mogą służyć do oznaczania pomieszczeń, stanowisk pracy lub nawet całych wydziałów. Mogą też pełnić funkcję zwracających uwagę materiałów reklamowych, sprawdzając się jako szyldy, tablice informacyjne albo stojaki reklamowe. Dzięki precyzyjnemu grawerowaniu logo firmy czy slogan reklamowy będą prezentować się profesjonalnie i przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Personalizowane tabliczki drewniane z grawerem to również doskonały pomysł na prezent. Tego typu wyroby mogą zostać wykorzystane jako pamiątki z ważnych wydarzeń (śluby, chrzciny, rocznice czy urodziny). Możliwość dodania indywidualnej dedykacji sprawia zaś, że tabliczka staje się niepowtarzalnym upominkiem. Nasza firma zajmuje się więc wykonywaniem takich wyrobów z drewna na indywidualne zamówienie.

Wszechstronne tabliczki drewniane z grawerem — proces produkcji

W GRAVEN zajmujemy się przygotowywaniem tabliczek drewnianych z grawerem na zamówienie Klientów biznesowych oraz indywidualnych. Korzystamy z nowoczesnych technologii grawerowania laserowego, które pozwalają na osiągnięcie najwyższej precyzji detali. Cały proces polega na dokładnym wypalaniu wzoru na powierzchni drewna za pomocą lasera. Dzięki temu możemy uzyskać bardzo szczegółowe, trwałe wzory, które są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Grawerowane napisy lub symbole są też czytelne, cechując się nienaganną estetyką. Wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane gatunki drewna, charakteryzujące się dużą trwałością i pięknym wyglądem. Każda tabliczka drewniana z grawerem jest dokładnie kontrolowana na każdym etapie produkcji — wszystko po to, aby spełniały najwyższe standardy jakości, a tym samym oczekiwania Klientów.

GRAVEN — tabliczki drewniane z grawerem wykonywane przez ekspertów w branży

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnorodnych tabliczek drewnianych z grawerem, które można jednak dostosować do własnych potrzeb. Realizujemy między innymi zamówienia na wizytówki, tabliczki z nazwiskami (identyfikatory) idealne do tworzenia plakietek pracowniczych albo oznaczania drzwi gabinetów, pokoi hotelowych czy biur. Tworzymy również dekoracyjne tabliczki ścienne z inspirującymi cytatami, motywami roślinnymi lub geometrycznymi — perfekcyjne do stylowych mieszkań — a także produkty pamiątkowe na prezent z okazji ślubu, rocznicy czy narodzin dziecka oraz wyroby reklamowe z logo firmy, które mogą być używane na targach, w biurach albo na stoiskach promocyjnych.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące kształtów, rozmiarów oraz odcieni. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta tabliczek drewnianych z grawerem, zapraszamy do kontaktu!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Just start searching...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło