Identyfikatory dla zwierząt

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka i zamów personalizowaną zawieszkę, którą możesz przymocować do obroży. Grawerowany identyfikator dla psa lub kota może zawierać nie tylko imię czworonoga, ale też Twoje dane kontaktowe. Oferujemy możliwość zamówienia adresówki dopasowanej do wszelkich wymagań pod względem wizualnym — możesz wybrać kształt, kolor, a także rodzaj czcionki. Dzięki temu efekt będzie spójnie komponować się z obrożą, sierścią lub po prostu trafi w Twój gust. Sprawdź, jakie identyfikatory dla psów i kotów mamy w ofercie, a na pewno znajdziesz grawerowane akcesoria odpowiednie dla Twojego zwierzaka.

Zawieszki dla zwierząt z grawerunkiem

Interesuje Cię klasyczny nieśmiertelnik lub okrągła blaszka, czy może wolisz adresówki dla psa i kota w nieco ciekawszym kształcie — serca, kości albo gwiazdki? Te i inne grawerowane zawieszki znajdziesz w tej kategorii. Akcesoria są wykonywane z aluminium, dzięki czemu cechują się lekkością i solidnością, a umieszczony na nich tekst jest czytelny. Na identyfikatorze może znaleźć się nie tylko imię zwierzaka, ale też Twój numer telefonu i ewentualny napis dodatkowy.

Wybierając grawerowane adresówki dla kota lub psa z naszej oferty, możesz dostosować szczegóły do osobistych preferencji. Zapewniamy opcję wyboru:

• kształtu,
• czcionki,
• grawera jedno- lub dwustronnego,
• koloru zawieszki,
• rozmiaru kółka, którym przymocujesz zawieszkę do obroży.

Oferujemy możliwość realizacji zamówień w trybie ekspresowym – po więcej informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu.

Estetyczne i solidne adresówki dla psów i kotów

Jeśli chodzi o identyfikator dla kota albo psa, nie tylko walory wizualne mają znaczenie, choć są bardzo ważne. Równie istotną kwestią jest solidne wykonanie adresówki. Powinna być odporna na uszkodzenia mechaniczne i inne niekorzystne czynniki, a przy tym nie może być ciężka. Dlatego oferujemy grawerowane wyroby z cienkiego aluminium, które są lekkie i przez długi czas zachowają estetyczny wygląd. Taki identyfikator świetnie sprawdzi się do zamieszczenia Twoich danych kontaktowych na wypadek zaginięcia zwierzaka. Zamów więc adresówkę o określonych parametrach w pracowni Graven.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło