ZNAKOWANIE CNC
ZNAKOWANIE CNC - wersja 2

ZNAKOWANIE CNC

172,20 zł
Brutto
140,00 zł netto

Grawerowanie metodą CNC daje możliwość znakowania przedmiotu na sporą głębokość. Wykonujemy takie znakowanie w praktycznie każdym materiale, wedle życzenia klienta. Zapraszamy!

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
11 2% 37,88 zł
21 5% 180,81 zł
101 10% 1 739,22 zł
Ilość

Realizacja zamówienia:

Minimalna kwota zamówienia to 100 zł netto.

Przed przystąpieniem do produkcji  wykonujemy wstępny projekt na podstawie danych z zamówienia, który przesyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Preferowane formaty przesłanego nam logo to formaty grafiki wektorowej lub wysokiej  jakości obrazy .jpg. Pliki do akceptacji wysyłamy w formacie jpg lub pdf. Po dokonaniu płatności 100% wartości zamówienia oraz ostatecznym zatwierdzeniu  projektu przystępujemy do realizacji. Zlecenie wykonujemy  w terminie od 3 do 7 dni roboczych. Należy również doliczyć czas transportu 2-3 dni robocze od zakończenia zlecenia. Wykonujemy również zamówienia w trybie ekspresowym. W przypadku dużych serii oraz trybu ekspresowego terminy realizacji ustalamy indywidualnie. W zależności od ilości bieżących zleceń, terminy realizacji mogą się wydłużyć. W takich przypadkach klient otrzymuje informację o wydłużeniu czasu realizacji zlecenia.

W celu dokonania prawidłowego zakupu, treść zamówienia łącznie z wybranymi  atrybutami powinna zawierać poniższe informacje:

Przykład zamówienia:

1. Wszystkie szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie. 

2. Przesyłka, np.: Przesyłka kurierska.

W przypadku skomplikowanych logotypów do ceny produktów należy doliczyć opłatę za wykonanie projektu w wysokości minimum 50 zł netto.

Poniżej przedstawiamy szczegóły, które pomogą Państwu skonfigurować zamówienie: 

Opakowanie, wysyłka:

- każdy element pakowany jest w folię bąbelkową, która chroni przed uszkodzeniami,

- wysyłamy za pomocą poczty polskiej oraz firmą kurierską, szczegółowe informacje na temat są umieszczone w menu "Transport".

Nowy

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło