Imienniki OSP

Imiennik OSP to jeden z najważniejszych elementów umundurowania każdego członka Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie tylko umożliwia on bezproblemową identyfikację strażaka, ale też nadaje mundurowi oficjalnego charakteru. Imiennik OSP wzmacnia również poczucie przynależności do grupy, która niemal każdego dnia wykazuje się heroizmem i ryzykuje swoje zdrowie (a często nawet życie), niosąc pomoc poszkodowanym w pożarach, wypadkach czy klęskach żywiołowych.

Przeznaczone do umieszczenia na mundurach strażackich imienniki OSP nie mogą mieć dowolnego wyglądu. Identyfikatory dla służb mundurowych tego rodzaju powinny charakteryzować się nie tylko wysoką jakością i starannością wykonania, ale również czytelnością, trwałością oraz zgodnością z obowiązującymi wytycznymi. Właśnie takie imienniki OSP można znaleźć w bogatej ofercie pracowni GRAVEN.

Zgodność z przepisami, trwałość, jakość — imienniki OSP od GRAVEN

Imienniki OSP przygotowywane w firmie GRAVEN spełniają wszystkie obowiązujące wymagania w zakresie wyglądu i sposobu wykonania. Produkowane identyfikatory przygotowywane są zgodnie z wymogami określonymi w stosownym rozporządzeniu dotyczącym umundurowania funkcjonariuszy OSP. Mają one postać czarnego imiennika ze złotym bądź srebrnym napisem wykonanym za pomocą czcionki o odpowiednim kroju i rozmiarach. Atutem identyfikatorów dla OSP od GRAVEN jest zaś nieprzeciętna trwałość, czytelność oraz jakość będąca zasługą wykorzystania wyłącznie najlepszych tworzyw.

Jak wykonujemy imienniki OSP?

Zamawiając imienniki OSP w naszej pracowni grawerskiej, mogą mieć Państwo mieć pewność, że dostarczone akcesoria będą spełniać swoje zadanie praktyczne przez lata, a jednocześnie nadawać mundurowi odpowiedniej powagi za sprawą swojego estetycznego wyglądu. Wszystko to dzięki korzystaniu z nowoczesnego parku maszynowego oraz niezawodnych, innowacyjnych technologii takich jak grawerowanie laserowe, umożliwiające nanoszenie nawet najbardziej skomplikowanych, drobnych detali. Nasze imienniki OSP grawerujemy w specjalnych laminatach grawerskich, a na specjalne życzenie każdego Klienta zamówiony identyfikator możemy dodatkowo pokryć warstwą polimeru tworzącego efekt 3D.

Imienniki OSP na zamówienie — szybko i kompleksowo

Jeżeli zależy Państwu na czasie i tym, by imienniki OSP zamówione dla całej brygady zostały dostarczone na wskazany adres w jak najszybszym terminie, GRAVEN to idealne miejsce. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować identyfikatory tak szybko, jak to możliwe — większość zleceń realizujemy w ciągu 3-7 dni roboczych od daty przyjęcia i zaakceptowania zamówienia. Cały proces można też przyspieszyć, stosując się do wskazówek dotyczących prawidłowego składania zamówienia, a więc sprecyzowania kwestii takich jak:

  • wybrany typ identyfikatora oraz liczba sztuk,
  • dane, które mają znaleźć się na imienniku OSP,
  • rodzaj wybranej zapinki,
  • typ przesyłki.

Po określeniu tych parametrów nasz zespół przystąpi do pracy, wykonując imienniki OSP z zachowaniem najwyższego poziomu profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Just start searching...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło