Imienniki wojskowe

Imienniki wojskowe stanowią podstawowy element wyposażenia każdego żołnierza oraz funkcjonariusza Wojska Polskiego. W ofercie naszej pracowni nie mogło zatem zabraknąć personalizowanych identyfikatorów z grawerem, przeznaczonych właśnie dla służb mundurowych tego rodzaju. Propozycje GRAVEN wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz klasycznym wzornictwem, zgodnym z obowiązującymi wytycznymi. Dostępne w różnych wariantach stylistycznych imienniki charakteryzują się także nienaganną estetyką, doskonale nadając się do umundurowania wojskowego.

Jaką funkcję pełni imiennik wojskowy?

Imiennik wojskowy pełni przede wszystkim funkcję identyfikacyjną, stanowiąc niezbędny element umundurowania. Warto pamiętać jednak o tym, że identyfikator tego rodzaju powinien zostać dopasowany do rodzaju ubioru. W ofercie GRAVEN można zatem znaleźć wysokiej jakości imienniki wojskowe wykonane z aluminium i żywicy poliuretanowej, jak również warianty z laminatu grawerskiego, pasujące do umundurowania wieczorowego, wyjściowego, galowego i służbowego Wojska Polskiego. Identyfikator powinien być umieszczony bezpośrednio nad klapą górnej kieszeni kurtki munduru. Oprócz tego w naszej ofercie dostępne są także dedykowane imienniki dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej, wykonane zgodnie z uchwałą nr 40/VIII/2004 z dnia 16.12.2004.

Imienniki wojskowe z laminatu grawerskiego

Jednym z wariantów identyfikatorów dla wojska są te wykonane z laminatu grawerskiego. Kompozyt z tworzyw sztucznych składa się z najczęściej z dwóch warstw o różnym kolorze. W wyniku obróbki usunięta zostaje wierzchnia warstwa laminatu, ukazując podkład. Imienniki wojskowe produkowane są z materiału o grubości 1,6 mm w czarnym kolorze z białymi literami. Identyfikator wyróżnia się wysokim poziomem estetyki oraz czytelnością, co znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków w służbie mundurowej. Samo tworzywo charakteryzuje się zaś doskonałą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, w tym na promieniowanie UV. Dzięki temu nie ulega odbarwieniu pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne. Zachowuje również wysokie walory estetyczne i funkcjonalne w przypadku wieloletniego stosowania.

Zamówienie imienników wojskowych z aluminium w pracowni GRAVEN

W ofercie GRAVEN można również znaleźć wojskowe identyfikatory wykonane z wysokiej jakości aluminium, pokrytego żywicą poliuretanową. Wymiary oraz sposób produkcji dostosowane zostały do oficjalnych wytycznych MON, przez co można korzystać z nich po w trakcie pełnienia służby wojskowej. Imienniki w kolorze czarnym wykończone są estetyczną srebrną lub czarną ramką, dysponując przy tym efektem głębi. Podczas składania zamówienia należy pamiętać o podaniu danych, jakie mają zostać umieszczone na identyfikatorze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownią GRAVEN w zakresie imienników wojskowych!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Just start searching...

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło